×

Nástroje pro letecký průmysl

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=15
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=10
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=3

Rozsah nabídky:

  • frézy, vrtáky, záhlubníky a výstružníky;
  • záhlubníky a vrtací záhlubníky;
  • kartáče na nýtovací otvory;
  • mikrometrické držáky;
  • poloautomatické a automatické vrtací stroje, podávací vrtáky a vrtací stanice;
  • pneumatické ruční a nýtovací čelisti a nýtovací stanice;
  • bity pro šrouby a vruty používané v letectví;
  • pneumatické brusky a vrtačky, speciální hlavy pro vrtačky.

Nástroje vyráběné společností APEX TOOL GROUP (ATG) pod značkou RECOULES jsou již více než 70 let vysoce ceněny v leteckém průmyslu po celém světě. Frézy, vrtáky, záhlubníky, výstružníky a záhlubníky, které nabízíme, umož�?ují získat optimální kvalitu otvorů (včetně průměru, úhlu a hloubky) připravených pro další montážní procesy, nejčastěji nýtování. Výrobky jsou známé svou inovativností, trvanlivostí, spolehlivostí a multifunkčností, jsou vyráběny z nejlepších materiálů na přesných strojích a obstojí i v nejtvrdších materiálech, jako je dural nebo titan. RECOULES má širokou nabídku typických řešení používaných v leteckém průmyslu, ale neuzavírá se ani speciálním konstrukcím - neobvyklé rozměry, materiál nebo dvoustup�?ové vrtání i se současným zahlubováním nejsou problém.

Mikrotvarovky RECOULES jsou proslulé svou extrémní přesností a zákazníci z celého světa je s velkou důvěrou používají v leteckém průmyslu. Jejich vynikající kvalita je zajištěna použitím nejlepších materiálů vybraných podle nejpřísnějších norem. Před dodáním zákazníkovi procházejí držáky nástrojů podrobnou defektoskopickou kontrolou.

Společnost ATG je také již řadu let lídrem na trhu s moderním vrtacím zařízením pro letecký průmysl. Nejznámějšími výrobky společnosti v této oblasti jsou automatické nebo poloautomatické vrtací soupravy  RECOULES (včetně nové  řady A1), DOLER a QUACKENBUSH, které kombinují stálý posuv (vrtání s pozitivním posuvem) se stálým vyvrtáváním. Tyto stroje jsou speciálně navrženy pro přesné vrtání do vícevrstvých materiálů - titanu, kompozitu nebo hliníku. Tyto vrtačky jsou také konstruovány pro speciální zákaznické aplikace, a to po otestování materiálu a konzultaci na výrobní lince a výběru správného zámku pro daný stroj.

Pro montáž v leteckém průmyslu nabízíme ušpičkové nýtovací zařízení od společnosti RECOULES (ruční nýtovačky řady RB s čelistmi C-Yoke, Aligator a speciální provedení). Díky přesnosti ovládání, snadnému použití, spolehlivosti a odolnosti jsou tyto nástroje nepostradatelné v každé továrně vyrábějící letecké komponenty. Velmi oblíbené a mezi uživateli velmi dobrou pověst mají také kartáče používané k čištění otvoru pro nýt od zbytků barvy, nečistot, rzi a dalších prvků vzniklých při zhotovování otvoru. Použití vodicího pilota výrazně zvyšuje bezpečnost používání a zajištění pozitivního elektrického kontaktu eliminuje vznik statické elektřiny.

Náš sortiment výrobků pro letecký průmysl dopl�?ují specializované vrtací hlavy a šroubovací bity včetně vrtáků (celý sortiment je podrobně popsán v části-> Bity a nástrčné hlavice a Speciální hlavy) a pneumatické brusky a vrtáky DOTCO  (více o tomto tématu v části  -> Pneumatické nástroje pro obrábění a motory).

Podrobné informace o nabízených řešeních v této oblasti v přiložených materiálech.Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

Apex film Bity a zásuvky
Apex film µ-Guard
LUEBBERING film LSP3
Apex film µ-Guard
CLECO film Utahováky série 19
KOKEN film Ochrana zásuvky
SCS film Montáž leteckého motoru
SCS film Platforma SYNER pro sběr, porovnávání a analýzu dat