×

Vodiče utahováků EC a jejich obnova

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=28

Rozsah nabídky:

  • regenerace a opravy kabelů pro elektrické utahováky se snímači (EC) a utahovací vřetena;
  • vysoce kvalitní náhrady kabelů pro elektrické utahováky se snímači (EC) a utahovací vřetena.

Založeno na více než 20 letech zkušeností společnosti BEIER, nabízíme Vám služby opravy kabelů pro utahováky EC s využitím inovativních řešení a vysoké kvality náhradních dílů. Opravujeme a nabízíme kabely pro nástroje všech předních výrobců, včetně: Aimco, AMT, Atlas Copco, Bosch Rexroth, Cleco, CP, Desoutter, DGD, Georges Renault, GSE Techmotive, Ingersoll Rand, Stanley.

Regenerace/oprava kabelu zahrnuje například úplné odstranění poškozené části kabelu a použití nových vylepšených modulů (konektor, pouzdro, zásuvky). Použití inovativní ochranné manžety umož�?uje použití kabelu bez rizika poškození při ohýbání a zárove�? chrání konektor kabelu. Po každé opravě se provádí test vysokého napětí s záznamem hodnot odporu v mΩ. V rámci opravy je možné použití funkčního otočného konektoru umož�?ujícího volný pohyb kabelu bez jeho zamotání. Na všechny uvedené moduly poskytujeme 6 měsíční záruku.

Náhradní kabely od firmy BEIER se vyznačují konkurenční cenou, perfektním přizpůsobením, možností nastavení délky a vyšší kvalitou zpracování ve srovnání s originálními výrobky (zvýšená pružnost a odolnost, snížený tlak na nářadí). Inovativní ochrana proti poškození minimalizuje riziko poškození konektoru a zvyšuje odolnost proti napětí. Volitelný otočný konektor přispívá k lepší ergonomii, odolnosti a snadnější obsluze. Existuje také možnost výroby lehkého kabelu s vyšší pružností a menším průměrem. Na všechny nové kabely poskytujeme 12měsíční záruku.

Podrobné informace o nabízených nástrojích a řešeních v této oblasti naleznete v přiložených materiálech.Katalogy:

Pobierz katalog w formacie PDF
BEIER katalog CZ
31/03/2023

Letáky:

Prezentace:

Filmy: