×

Akumulátorové utahováky se snímači (EC)

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=4
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=16
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=2
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7

Rozsah nabídky:

  • Akumulátorové elektrické utahováky s kontrolou momentu a úhlu utahování;
  • Hybridní akumulátorové elektrické utahováky;

Akumulátorové utahováky EC AMT HCXB (úhlové a přímé) a PCXB (pistole) mají stejnou plnou funkcionalitu jako kabelové nástroje, ale mohou také pracovat samostatně bez řídicího zařízení - programování probíhá dálkově a data jsou přenášena bezdrátově. Rozsah momentů, které naše nabízené nástroje pokrývají, je od 2 do 94 Nm.

Pro zákazníky, kteří potřebují řídicí jednotku na pracovní stanici, máme k dispozici řídicí jednotku SCS FIM EVO ke které můžeme připojit různé typy nástrojů (kabelové a akumulátorové utahováky, klíče na utahování, elektronické klíče atd.) různých výrobců (vyžaduje komunikaci OpenProtocol) a různé typy příslušenství používané na výrobní lince (tiskárny, selektory nástavců atd.). Jednotka SCS FIM EVO připojená k interní síti v závodě umož�?uje monitorování procesu z libovolného místa v reálném čase.

Pro zákazníky hledající jednodušší řešení, které však umož�?uje bezdrátovou práci a utahování jedním nástrojem více šroubů, doporučujeme hybridní akumulátorové utahováky od Makita, SCS EAS nebo Cleco CellCore, které mají vestavěný displej - rozhraní pro programování. Tímto způsobem může jeden nástroj úspěšně nahradit několik hlučných, méně přesných a nákladných pneumatických šroubováků a zárove�? umož�?uje sbírání údajů o utahování.

Podrobné informace o nabízených nástrojích a řešeních v této oblasti najdete v přiložených materiálech.

Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

AMT film Technologie utahování
SCS film Kontrolér FIM EVO
CLECO film CellClutch - Prezentace nástroje
Cleco film Montážne Utahováky CellCore
CLECO film Utahováky Celltek
SCS film Kontrolér FIM EVO
Cleco - film Utahováky CellCore