×

Utahováky s vysokým krouticím momentem

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=4
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=36
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=16
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=40
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7

Rozsah nabídky:

  • Elektrické utahováky s kabelem s regulací krouticího momentu a úhlu pro vysoký krouticí moment;
  • akumulátorové elektrické utahováky s regulací krouticího momentu a úhlu pro vysoký krouticí moment;
  • pneumatické a hydraulické nářadí pro vysoký krouticí moment;
  • momentové klíče pro vysoký krouticí moment;
  • násobiče krouticího momentu
  • reakční systémy pro nářadí s vysokým krouticím momentem.

Naši nabídku elektrického montážního nářadí dopl�?ují šroubováky s vysokým krouticím momentem (až 17 000 Nm), které se používají zejména v těžkém průmyslu - elektromechanickém, stavebním, palivovém a energetickém, zbrojním, chemickém, metalurgickém a při konstrukci nákladních automobilů, autobusů a všech druhů velkých součástí. V rozsahu od 0,5 do 250 Nm nabízíme šroubováky AMT HSX a PSX. Pro přesné utahovací procesy s ručním nářadím nad 250 Nm nabízíme navíc šroubováky americké značky AIMCO Acradyne. �?ada nářadí HighTorque, vybavená snímačem, umož�?uje realizovat spoje v rozsahu 250 Nm - 17 000 Nm při zachování ergonomického designu v různých provedeních (pistolové, obrácené, přímé a úhlové). Šroubováky AIMCO AcraDyne jsou jedny z mála nástrojů na trhu vybavených snímačem, které umož�?ují realizovat spoje s tak vysokým krouticím momentem při rychlosti přijatelné pro zákazníka. Vřetena AMT ESX a KSX lze také použít k realizaci připojení od 3 do 1 300 Nm je možné použít také vřetena AMT ESX oraz KSX.

Pro zákazníky, kteří hledají akumulátorové řešení, máme k dispozici řadu akumulátorového nářadí s vysokým točivým momentem od společnosti SCS EAS, HS-Technik TorqueBee HT a CLECO CellCore HighTorque řady vybavené zesilovačem točivého momentu a reakční tyčí. Výše uvedené šroubováky mají vestavěný displej s rozhraním pro programování - jeden nástroj tak lze naprogramovat pro utahování několika šroubů s různými parametry. Šroubováky se dodávají v pistolové konfiguraci s maximálním rozsahem 2 000 Nm a kombinací nástroje s řídicí jednotkou mPro získáme možnost archivace výsledků. 

Máme také široký sortiment momentových klíčů a příslušenství určených pro práci s vysokým točivým momentem, mimo jiné od společností Stahlwille a Hazet. Většinu námi nabízených klíčů (také kontrolní a měřicí klíče) lze vybavit násobičem (zesilovačem), který přizpůsobí standardní délku nástroje pro práci s vysokým krouticím momentem.

Podrobné informace o nabízeném nářadí a řešeních naleznete v přiložených materiálech.Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

AIMCO film Utahování vysokým kroutícím momentem
AMT film Technologie utahování
Cleco - film Utahováky CellCore
HS-TECHNIK film Utahovák TorqBee