×

Spojkové nářadí a příslušenství

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=2
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=34
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=36
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=35
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=40

Rozsah nabídky:

  • akumulátorové utahováky s programováním;
  • akumulátorové utahováky s rádiovou komunikací;
  • víceslotové nabíječky, nabíjecí stanice a testery pro všechny typy akumulátorů montážního nářadí;
  • výměny akumulátorů všech výrobců a repasování.

Akumulátorové utahováky s mechanickou spojkou se používají ve všech výrobních segmentech vyžadujících přesné utahování šroubů s přesně definovaným krouticím momentem (přesnost MAKITA DFL i DFT a FEIN Accutec a Cleco CellClutch pokrývají rozsah krouticích momentů od 0,5 do 65 Nm a dodávají se v pistolovém, úhlovém a přímém provedení, přičemž na nářadí můžeme adaptovat i speciální hlavice (LüBBERING). Výhodou akumulátorových montážních šroubováků je nejen přesná rozpojovací spojka, nízká hmotnost a široký rozsah krouticího momentu - k dispozici je také řada dalších funkcí, jako je možnost nastavení otáček, směru a úhlu otáčení, stejně jako času v několika krocích utahování, pojistka opětovného utažení, funkce pomalého rozběhu nebo zastavení nebo počítadlo použití spojky a spouště.

Jednoduché spojkové šroubováky dopl�?uje rádiový komunikační modul, který je zodpovědný za bezdrátový přenos dat a umož�?uje uživateli dohlížet na proces utahování, což vede k úplné eliminaci stavových spojů NOK. Šroubováky mohou být také spuštěny PLC ve vhodném okamžiku, např. po provedení jiných operací v dané výrobní sérii.

Nabíjecí a testovací stanice HAL a HS-Technik, které nabízíme, umož�?ují současné nabíjení/testování jedné až desítky baterií pro průmyslové nářadí od různých výrobců, což umož�?uje lepší organizaci pracoviště. Díky mikroprocesorovému řízení jsou navíc baterie v případě potřeby zcela vybity a plně nabity, což vede k prodloužení jejich životnosti. Zařízení pomocí LED diod signalizuje, kdy se baterie nabíjí, kdy je poškozená a kdy je elektronika vadná. Doporučujeme používat vícenásobné nabíječky na výrobních linkách, kde je důležité zefektivnění, doba odezvy a odolnost a spolehlivost použitého zařízení. Na přání lze nabíječky dodat se stojany, které se montují na linky a montážní stanice. Pro akumulátorové šroubováky všech výrobců nabízíme také kvalitní výměny akumulátorů a službu jejich repasování.

Podrobné informace o nabízených nástrojích a řešeních v této oblasti naleznete v přiložených materiálech.Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

CLECO film Utahováky CellClutch
KVL film TQR 203M - Modul rádiového vysílače pro akumulátorové šroubováky
HS-TECHNIK film Utahovák TorqBee