×

Pneumatické obráběcí nástroje a motory

Producenti:

test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=3
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=15
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=7
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=10
test.toolimpex.eu/?strona=producent&id=36

Rozsah nabídky:

  • turbíny a přesné brusky;
  • přímé, úhlové a leštičky;
  • orbitální, vertikální a pásové brusky;
  • vysokorychlostní a pomaloběžné pistolové vrtačky;
  • přímé, úhlové a modulární (s výměnnými hlavami) vrtačky;
  • pily, nůžky, pilníky a další pneumatické speciální nástroje pro obrábění;
  • pneumatické motory.

Pneumatické nářadí pro povrchovou úpravu značky DOTCO (nyní přejmenované na CLECO) se vyznačuje spolehlivostí, odolností, ergonomií a všestranností. Brusky DOTCO jsou první volbou mimo jiné pro americký holding United Technologies Corporation (UTC) působící zejména v leteckém průmyslu a zahrnující značky jako Pratt&Whitney, Goodrich, HS, Otis atd. Nástroje DOTCO se úspěšně používají také v automobilovém, železničním, lodním a všeobecném průmyslu.

Mezi nejznámější a nejoce�?ovanější nástroje na trhu patří turbínové brusky určené pro přesnou práci, extrémně rychlé a výkonné. Nejoblíbenější je model turbínových brusek 10R9000, který jako jediný dosahuje 100 000 otáček za minutu při zachování minimální velikosti nástroje a plynulé regulaci otáček. Větší brusky a leštičky jsou k dispozici v široké škále variant (přímé, úhlové, rychloběžné a pomaloběžné), ale všechny mají stejné vlastnosti - jsou dobře vyvážené a velmi účinné, s vysokým výkonem a nízkými vibracemi. K dispozici je také široká škála příslušenství, např. upínací pouzdra různých velikostí nebo řemenové úvazky.

Pneumatické vrtačky DOTCO jsou již mnoho let jednou z nejčastějších voleb velkých leteckých výrobních společností. Tyto nástroje se vyznačují neuvěřitelnou přesností, výkonem a odolností a jsou k dispozici v mnoha konfiguracích a typech (včetně pistolových, přímých, úhlových, pomalu a rychle rotujících nebo se systémem výměnných hlav). Kromě brusek a vrtaček nabízíme také další pneumatické obráběcí nástroje (např. pily, nůžky, pilníky) a specializované nástroje pro letectví.

Nabízíme také spolehlivé pneumatické motory CLECO/GARDNER DENVER - používají se všude tam, kde je použití stlačeného vzduchu jako zdroje energie opodstatněné. Konstrukce motorů umož�?uje jejich provoz v nepříznivých podmínkách (znečištění, korozivní prostředí, vysoká teplota). Vyznačují se vysokým točivým momentem umož�?ujícím vysoké zatížení.

Podrobné informace o nabízených nástrojích a řešeních naleznete v přiložených materiálech.



Katalogy:

Letáky:

Prezentace:

Filmy:

DOTCO film Brusky